Wotum nieufności

wotum-nieufnosci-mroz
Wydawca: Filia
Numer ISBN: 9788382803013
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 624
Język: polski

Wotum nieufności autorstwa Mroza jest wciągająca, z szybką akcją i ciekawie zarysowanymi postaciami. Alternatywna rzeczywistość polityczna w Polsce wymaga zrozumienia Konstytucji i głębokiego zrozumienia szeroko rozumianej sceny politycznej. Według wielu czytelników najlepsza seria Remigiusza Mroza!

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin. Jest przekonana, że stała się ofiarą manipulacji, ale nie wie, kto ani dlaczego może za nią stać.

Tymczasem Patryk Hauer, wschodząca gwiazda prawicy, podczas prac komisji śledczej odkrywa polityczny spisek sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy.

Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy jedna sprawa…Świetna książka. Autor po mistrzowsku opisuje scenę polityczną w Polsce, która nie wydaje się odbiegać od rzeczywistości. Z bohaterami chodzącymi po trupach, żądzą władzy, ambicjami, intrygami i korupcją na porządku dziennym.

Książka otwiera serię “W kręgach władzy”

Polska trylogia fikcji politycznej – seria “W kręgach władzy”. Koniecznie ją przeczytaj, jeśli interesujesz się światem polityki lub potrzebujesz czegoś, co zainspiruje Cię do długich rozmów ze znajomymi na temat napięć w dzisiejszym społeczeństwie. Książki z tej serii pokazują brudną stronę kampanii wyborczych i bezkompromisowych polityków, którzy zrobią wszystko, by osiągnąć swoje cele.

W tej chwili nie ma żadnych recenzji/opinii.

Dodaj komentarz, opinie lub recenzję.

Kto czyta książki, żyje podwójnie

“Kto czyta książki, żyje podwójnie” to słowa Umberto Eco, włoskiego pisarza, filozofa i literaturoznawcy. To piękne stwierdzenie podkreśla, jak wiele korzyści płynie z czytania książek, które pozwala nam odkrywać świat na wiele różnych sposobów. Czytanie to nie tylko sposób na rozrywkę, ale także na rozwijanie wyobraźni i poszerzanie

Czytaj więcej »

Co myśleć o czytaniu harlequinów?

Opinie na temat czytania harlequinów są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak wiek, płeć, kultura, wykształcenie i wiele innych. Niektórzy ludzie uważają, że czytanie harlequinów jest przyjemnym sposobem na rozrywkę i relaks, podczas gdy inni uważają, że są to książki mało wartościowe, które nie przyczyniają

Czytaj więcej »
nerwica_lekowa_i_ja
lista-szesciu-kulawskijpg
Pokot piotr koscielny
1032372-gwiezdni-wojownicy-grobowiec-dagona-krystian-andrzejewski-1
czwarty-pokoj-ksiazka
To nie moja wina - ksiazka