Poznaj książki autora: Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz autor powieści sensacyjnych, thrillerów i kryminałów. Jego książki charakteryzują się zwięzłym językiem, zaskakującymi zwrotami akcji oraz skomplikowanymi intrygami.

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy, doktorem nauk prawnych, urodził się 15 stycznia w Opolu. Jego książki sprzedały się w kilku milionach egzemplarzy w Polsce i zdobyły wiele nagród literackich i kulturalnych. W swoich powieściach łączy on często wątki fabularne z komentarzem społeczno-politycznym. Jest uważany za jednego z najpłodniejszych autorów w Polsce, publikując kilkanaście powieści od 2013 roku, a jego twórczość obejmuje różne gatunki, od thrillerów prawniczych i kryminałów po powieści historyczne i science-fiction.

Kryminały

Wotum nieufności

Wotum nieufności autorstwa Mroza jest wciągająca, z szybką akcją i ciekawie zarysowanymi postaciami. Alternatywna rzeczywistość polityczna w Polsce wymaga zrozumienia Konstytucji i głębokiego zrozumienia szeroko rozumianej sceny politycznej. Według wielu czytelników najlepsza seria Remigiusza Mroza!

Czytaj więcej »
Kryminały

Lot 202

Czego chcieć więcej? To 500 stron nieustannego napięcia i zwrotów akcji w towarzystwie charyzmatycznych, świetnie wykreowanych bohaterów i bohaterek. Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej…

Czytaj więcej »