Pokot

Pokot piotr koscielny
Numer ISBN: 9788383290355
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 430

Thriller od autora takich bestsellerów jak „Łowca”, „Zwierz” czy „Dom” ! Duet Sikora Bielecki w kolejnej odsłonie!

Przygotujcie się na niezapomnianą lekturę! Książka ta oferuje nie tylko mocne wrażenia, ale również doskonałą równowagę między brutalnością a innymi wątkami. Losy Sikory nabiorą tempa i zaskoczą Was niezwykle intensywną akcją.

We Wrocławiu grasuje kolejny seryjny zabójca. Tym razem za cel bierze dzieci. Śledczy starają się złapać sprawcę, zanim w mieście wybuchnie panika, a media znów znajdą pożywkę. Dla Sikory jest to najtrudniejsze śledztwo w karierze, na które rzutują jego prywatne problemy. Gdy w końcu udaje się ustalić kim jest morderca, wysoko postawione osoby starają się zataić ten fakt przed opinią publiczną. Zaczyna się walka z czasem, bo morderca planuje kolejne zbrodnie. Jakimi motywami kieruje się nieuchwytny zabójca?

Czy komuś zależy, aby prawda nie wyszła na jaw? Jak prywatne spawy Sikory i Bieleckiego splotą się z ich zawodowymi wyzwaniami? Piotr Kościelny – ulubieniec czytelników – powraca z kolejnym wielowątkowym thrillerem i bohaterami, którzy skrywają niejedną mroczną tajemnicę.

W tej chwili nie ma żadnych recenzji/opinii.

One thought on “Pokot

  • Piotr Kościelny dostarcza niezapomnianych wrażeń za sprawą swojej pełnej emocji historii. Chociaż “Pokot” jest mniej brutalny niż poprzednie części cyklu, to jednak nie oznacza, że jest to łagodna lektura. Książka jest pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji, co sprawia, że czytelnik nie będzie mógł się od niej oderwać. Autor położył szczególny nacisk na stronę psychologiczną swoich bohaterów, co dodaje jeszcze więcej głębi i dramaturgii do historii. Zakończenie zapowiada, że nie będziemy musieli długo czekać na kontynuację tej pasjonującej opowieści, co tylko wzmacnia nasze niecierpliwie oczekiwanie na kolejną część. Piotr Kościelny nieustannie zaskakuje i zdobywa coraz większą liczbę fanów swoich powieści.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz, opinie lub recenzję.

Odyseja zdrowia. Ekscytująca podróż po świecie informacji medycznych.

W magicznym świecie zdrowia i dobrostanu, informacja jest niezwykłym eliksirem o niezwykłych mocach leczniczych, wzmacniających i oświecających. Podążając za tą metaforą, możemy wyobrazić sobie, że w poszukiwaniu tego uzdrawiającego eliksiru musisz odważyć się na pełną wyzwań ekspedycję. To właśnie w trakcie tej podróży będziesz musiał nawigować przez szerokie

Czytaj więcej »

Odkryj świat możliwości z wyszukiwarką szkoleń!

W dobie informacyjnej, w której dostęp do wiedzy i umiejętności jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego szkolenia może stanowić wyzwanie. Wyszukiwarki szkoleń, takie jak na portalu szkoleniowy szkolenia24h.pl, przychodzą z pomocą, działając jak osobiste asystentki w doborze najlepszych szkoleń dla Ciebie. Dzięki nim, możesz zaoszczędzić czas, pieniądze i

Czytaj więcej »
nerwica_lekowa_i_ja
lista-szesciu-kulawskijpg
Pokot piotr koscielny
1032372-gwiezdni-wojownicy-grobowiec-dagona-krystian-andrzejewski-1
czwarty-pokoj-ksiazka
To nie moja wina - ksiazka
%d bloggers like this: