Nerwica Lękowa i Ja

nerwica_lekowa_i_ja
Numer ISBN: 9788396591234
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 135
Język: polski
Kategorie: Psychologiczne

Autorka opisuje swoje doświadczenia z nerwicą lękową. Pokazuje jak rozwijała się choroba,jakie były pierwsze objawy oraz co doprowadziło do jej rozwoju.

Opowiada o strachu, bólu i złożoności problemów z budowaniem relacji z ludźmi kiedy wszystko, co próbuje zabudować podszyte jest nerwicą lękową.

To także książka o doświadczeniach z poszukiwaniem pomocy, terapii, o lekarzach i bliskich.

Niezwykle ważna pozycja, która uświadamia, że życie z chorobą nie jest łatwe, jednak nie oznacza przegranej. Warto po nią sięgnąć, choć należy pamiętać, że nawet jeśli borykacie się z chorobą to każdy z nas jest inny. Każdy też musi poszukać fachowej pomocy jednak ta książka może dać wam siłę i motywację do podjęcia walki.

Zachęcam do przeczytania

W tej chwili nie ma żadnych recenzji/opinii.

Dodaj komentarz, opinie lub recenzję.

Kto czyta książki, żyje podwójnie

“Kto czyta książki, żyje podwójnie” to słowa Umberto Eco, włoskiego pisarza, filozofa i literaturoznawcy. To piękne stwierdzenie podkreśla, jak wiele korzyści płynie z czytania książek, które pozwala nam odkrywać świat na wiele różnych sposobów. Czytanie to nie tylko sposób na rozrywkę, ale także na rozwijanie wyobraźni i poszerzanie

Czytaj więcej »

Co myśleć o czytaniu harlequinów?

Opinie na temat czytania harlequinów są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak wiek, płeć, kultura, wykształcenie i wiele innych. Niektórzy ludzie uważają, że czytanie harlequinów jest przyjemnym sposobem na rozrywkę i relaks, podczas gdy inni uważają, że są to książki mało wartościowe, które nie przyczyniają

Czytaj więcej »
nerwica_lekowa_i_ja
lista-szesciu-kulawskijpg
Pokot piotr koscielny
1032372-gwiezdni-wojownicy-grobowiec-dagona-krystian-andrzejewski-1
czwarty-pokoj-ksiazka
To nie moja wina - ksiazka