Nerwica Lękowa i Ja

nerwica_lekowa_i_ja
Numer ISBN: 9788396591234
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 135
Język: polski
Kategorie: Psychologiczne

Autorka opisuje swoje doświadczenia z nerwicą lękową. Pokazuje jak rozwijała się choroba,jakie były pierwsze objawy oraz co doprowadziło do jej rozwoju.

Opowiada o strachu, bólu i złożoności problemów z budowaniem relacji z ludźmi kiedy wszystko, co próbuje zabudować podszyte jest nerwicą lękową.

To także książka o doświadczeniach z poszukiwaniem pomocy, terapii, o lekarzach i bliskich.

Niezwykle ważna pozycja, która uświadamia, że życie z chorobą nie jest łatwe, jednak nie oznacza przegranej. Warto po nią sięgnąć, choć należy pamiętać, że nawet jeśli borykacie się z chorobą to każdy z nas jest inny. Każdy też musi poszukać fachowej pomocy jednak ta książka może dać wam siłę i motywację do podjęcia walki.

Zachęcam do przeczytania

W tej chwili nie ma żadnych recenzji/opinii.

Dodaj komentarz, opinie lub recenzję.

Odyseja zdrowia. Ekscytująca podróż po świecie informacji medycznych.

W magicznym świecie zdrowia i dobrostanu, informacja jest niezwykłym eliksirem o niezwykłych mocach leczniczych, wzmacniających i oświecających. Podążając za tą metaforą, możemy wyobrazić sobie, że w poszukiwaniu tego uzdrawiającego eliksiru musisz odważyć się na pełną wyzwań ekspedycję. To właśnie w trakcie tej podróży będziesz musiał nawigować przez szerokie

Czytaj więcej »

Odkryj świat możliwości z wyszukiwarką szkoleń!

W dobie informacyjnej, w której dostęp do wiedzy i umiejętności jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego szkolenia może stanowić wyzwanie. Wyszukiwarki szkoleń, takie jak na portalu szkoleniowy szkolenia24h.pl, przychodzą z pomocą, działając jak osobiste asystentki w doborze najlepszych szkoleń dla Ciebie. Dzięki nim, możesz zaoszczędzić czas, pieniądze i

Czytaj więcej »
nerwica_lekowa_i_ja
lista-szesciu-kulawskijpg
Pokot piotr koscielny
1032372-gwiezdni-wojownicy-grobowiec-dagona-krystian-andrzejewski-1
czwarty-pokoj-ksiazka
To nie moja wina - ksiazka