Długa letnia noc

“Długa letnia noc” to thriller, który skupia się na tajemniczych wydarzeniach, które miały miejsce dziesięć lat wcześniej podczas letniego turnusu w niewielkiej polskiej wsi o nazwie Rusałka. W trakcie pobytu jedenastu uczestników doświadcza serii nadprzyrodzonych zdarzeń, w wyniku których jedna z wczasowiczek – młoda studentka Greta – znika bez śladu. Dziesięć lat później dwóch mężczyzn, których żony brały udział w tym turnusie, rozpoczynają prywatne śledztwo, aby odkryć prawdę kryjącą się za zniknięciem Greta.

Podczas swojego śledztwa bohaterowie odkrywają fakty, które trudno uwierzyć, a tajemnicze zdarzenia, które miały miejsce podczas tamtych wakacji, mają daleko idące konsekwencje dla ich życia. Książka pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji, tajemnic i zagadek, które czytelnik musi rozwiązać, aby poznać prawdę.

Ta powieść zapewnia czytelnikom emocjonującą i zaskakującą podróż, pełną napięcia i tajemnic do odkrycia. Czy Greta wciąż żyje? Co wydarzyło się podczas tych pamiętnych wczasów? “Długa letnia noc” zapewni czytelnikom niezapomniane doświadczenie, trzymając ich w niepewności aż do ostatniej strony.

W tej chwili nie ma żadnych recenzji/opinii.

2 thoughts on “Długa letnia noc

  • “Długa letnia noc” to emocjonujący thriller, który trzyma czytelnika w niepewności aż do ostatniej strony. Autor skrupulatnie buduje napięcie poprzez tajemnicze wydarzenia, które miały miejsce dziesięć lat wcześniej podczas letniego turnusu w niewielkiej polskiej wsi.

    Ten thriller wciągnie Cię i pozostawi w głębokiej ciekawości, co naprawdę się wydarzyło.

    Książka pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji i tajemnic, które trzeba rozwiązać, aby poznać prawdę. Jeśli lubisz trzymać się krawędzi fotela podczas czytania, to “Długa letnia noc” jest idealna dla ciebie.

    Odpowiedz
  • Ta książka zaskakuje czytelnika swoim nieoczekiwanym zwrotami akcji i nieprawdopodobnymi faktami, które pojawiają się w fabule. Czytelnik czuje się zdezorientowany i zaczyna mieć wiele pytań, ale aby poznać prawdę, musi odważyć się zadać pierwsze pytanie i rozpocząć dyskusję o książce. “Długa letnia noc” to niezwykła lektura, która zapewni czytelnikowi emocjonującą i pełną niespodzianek przygodę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz, opinie lub recenzję.

Odyseja zdrowia. Ekscytująca podróż po świecie informacji medycznych.

W magicznym świecie zdrowia i dobrostanu, informacja jest niezwykłym eliksirem o niezwykłych mocach leczniczych, wzmacniających i oświecających. Podążając za tą metaforą, możemy wyobrazić sobie, że w poszukiwaniu tego uzdrawiającego eliksiru musisz odważyć się na pełną wyzwań ekspedycję. To właśnie w trakcie tej podróży będziesz musiał nawigować przez szerokie

Czytaj więcej »

Odkryj świat możliwości z wyszukiwarką szkoleń!

W dobie informacyjnej, w której dostęp do wiedzy i umiejętności jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego szkolenia może stanowić wyzwanie. Wyszukiwarki szkoleń, takie jak na portalu szkoleniowy szkolenia24h.pl, przychodzą z pomocą, działając jak osobiste asystentki w doborze najlepszych szkoleń dla Ciebie. Dzięki nim, możesz zaoszczędzić czas, pieniądze i

Czytaj więcej »
nerwica_lekowa_i_ja
lista-szesciu-kulawskijpg
Pokot piotr koscielny
1032372-gwiezdni-wojownicy-grobowiec-dagona-krystian-andrzejewski-1
czwarty-pokoj-ksiazka
To nie moja wina - ksiazka
%d bloggers like this: