Kategorie, gatunki książki: Thriller psychologiczny

Thriller psychologiczny to gatunek literacki, który koncentruje się na psychologicznych aspektach zbrodni i tajemnic. Książki te często opierają się na wewnętrznych motywacjach bohaterów, którzy często są zarówno ofiarami, jak i sprawcami zbrodni. Thrillery psychologiczne zwykle zawierają elementy tajemniczości, napięcia, intrygi i zwrotów akcji, które pozostawiają czytelnika w nieustannym napięciu i skłaniają do rozważań na temat ludzkiej natury i motywacji. Z tego powodu te książki często są uważane za bardzo absorbujące i emocjonujące.

Mroczna

Uwięziona

Książka “Uwięziona” B. A. Paris jest mroczna, odważna, wciągająca. Opowiada o trudnych doświadczeniach przetrwania, ale autorka przedstawia je w swoim wyjątkowym i doskonałym stylu, który sprawia, że czytelnik nie może się od niej oderwać aż do końca.

Czytaj więcej »

Długa letnia noc

“Długa letnia noc” to thriller, który skupia się na tajemniczych wydarzeniach, które miały miejsce dziesięć lat wcześniej podczas letniego turnusu w niewielkiej polskiej wsi o nazwie Rusałka. W trakcie pobytu jedenastu uczestników doświadcza serii nadprzyrodzonych zdarzeń, w wyniku których jedna z wczasowiczek – młoda studentka Greta – znika

Czytaj więcej »