Poznaj książki autora: Wojciech Kulawski

Ten autor traktuje pisanie jako swoją życiową przygodę. Czerpie inspirację z dalekich podróży oraz rozmów z ludźmi o ambitnych celach. Uważa, że książki są najcenniejszym skarbem ludzkości i eksperymentuje z różnymi gatunkami literackimi, w tym horrorem, science-fiction, kryminałem oraz literaturą obyczajową.

Mieszka w malowniczym Rzeszowie i jest pasjonatem tańca Tango Argentyńskiego, Bachaty i Kizomby. Jednak największą pasją autora jest rola ojca, męża i syna. Pracuje w dużej korporacji branży IT i działał jako recenzent portalu ArenaHorror.

Autor chce tworzyć coraz lepszą prozę, która dostarczy czytelnikom wytchnienia i zapomnienia w zabieganym świecie. Chce stawiać trudne pytania i przemycać uniwersalne zasady, którymi kieruje się w życiu.

Zadebiutował dwoma opowiadaniami „Rąbanko” i „Pojedynek na szosie” w antologii “Przedświt” wydanej przez Portal Literacki w 2010 roku. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w konkursach literackich, takich jak Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału, Międzynarodowy Festiwal Opowiadania oraz Japan Fest.

Kryminały

Lista sześciu

Czytanie porywających kryminałów polskich autorów to przyjemność dla wielu, a znajdowanie niesamowitych pisarzy to jeszcze większa radość. Jednym z takich przykładów jest Wojciech Kuławski i jego książka „Lista sześciu”.

Czytaj więcej »